מבנה ארגוני ובעלי תפקידים

מנהלת הקמפוס השש-שנתי והחטיבה העליונה – גלית לוי  

מנהלת חטיבת ביניים ארן – שוש גרג'י  

מנהלת חטיבת ביניים אלון – הילה אגסי 


סגנית המנהלת – מזי היימן

סגנית המנהלת – גפנית פרידמן

סגן המנהלת – משה בללי

סגנית המנהלת – דורית ויסבלט

בעלי תפקידים בשכבות ובמקצועות השונים

    התפקיד                      שכבה י'                  שכבה י"א                        שכבה י"ב

מנהל/ת השכבה        שלמה וינברגר            גלית ברסי                   זיוה מויאל – בית א'

אורי דרוקמן – בית ב'

יועצות                          אדי מצרי                    בר גניש                       אלונה צעירי – בית א'

מירי ברכה – שש שנתית                   ובית ב'

          שכבה י                שכבה י"א              שכבה י"ב

            1                      איתי קופרשמידט     טל לוי שלום              רועי כהן

            2                      שמוליק מימון          שרה גנור                  מידן מוזס

            3                      ינון מרום                יואל גירון                  טל אטינגר

            4                      רז גמא                  יונת שירין                 אורנה שמעיה

            5                      טלי לגזיאל             אבי שמעון                דניאל ברוק

            6                      איתי שדה              ענת פלומו                 לינוי בכר

            7                      שי גנזיה                אסתי נחמד               שני מיזלס

            8                      רון דובב                גל לוי                        עומר גולן

            9                      היא-לי אנזל           איה פארן                  אורי דרוקמן

            10                    עדי אשכנזי            חלי מיימון                 תהילה גרשון

            11                    אושר שקורי           אסף ארני                  איילת אורפז

            12                    לימור כתבי            הילה סיטון                מיכל פרנקל

            13                    דורית ויסבלט         מרינה אהרונוב          עדי ויידה

            14                                               רן אשר                     לינוי פלומבו

            15                                                                              אושרת אהרון

            16                                                                              שני פלס

 

  
        שם הרכז/תמגמה
ורד סורוקהאמנות
לזלי סולומוןאיתור וגילוי מידע
ריבי בנדטביוטכנולוגיה
אורית רוזנבאוםהנדסת תוכנה
דורית וייסבלטחינוך גופני
ליאן יפהמחול
ד"ר מיכל פרנקל ושרון גליקמוסיקה
 יואל גירוןמנהיגות
ורד סורוקהאמנות
רחל סופראזרחות ומדעי החברה
חגית דלבהאנגלית
ניבה כהןביולוגיה
אושרת אהרוןגאוגרפיה
טל לוי שלוםהיסטוריה
שני פלסחינוך גופני
ראובן רחמיםחינוך תעבורתי
פרידה אלולכימיה
חגית ויהמתמטיקה
אורית רוזנבאוםמדעי המחשב
איה פארן וטל אטינגרמחשבת ישראל
לימור כתביניהול עסקי
איילת אורפזספרות
איתי קופרשמידטעברית והבעה
דורית שמואליערבית
רמי תבלפיסיקה
אסף ארניתקשורת
ענת פלומותנ"ך

 

אסתי נחמד – רכזת שרות לזולת

אושר שקורי – רכז חינוך חברתי

ליאת ששון – רכזת מערכת שעות                                                     

רז גמא -רכז מעורבות חברתית – פרויקטים כיתתים                      

איילת אורפז- רכזת לקויות למידה                                                  

עדי ויידה – אחראי עיצוב  וחזות ביה"ס                                          

איתי שדה – רכז אקדמיה בתיכון ופרויקט הדרך החדשה

אדי מצרי והבה – רכזת תחום מניעת סמים ואלכוהול

עדי אשכנזי – רכזת כיתות החינוך המיוחד

רן אשר – רכז נבחרות

טל לוי שלום  

שני מיזלס

ורד סורוקה

עינת זינגר   

מורים לפי מקצועות

סופר רחל                               

אשכנזי עדי                            

זינגר עינת                              

כהן רועי                                 

לגזיאל טלי                  

מוזס מי-דן                            

מיזלס שני                             

מימון שמואל            

מעודד אביבית                      

שמעון אבי                            

שקורי אושר

סורוקה ורד                           

אנזל היא-לי              

גמא רז                        

גפני טל                                   

דרוקמן אורי              

וינברגר שלמה                       

להן קרולינה

דלבה חגית                             

בלווברג דינה             

גרוסגולד קרין           

גרשון תהילה             

זהבי חן                        

זלצברגר שרה            

חסון קארין               

כהן איזיק זהבה                    

כהן תמי                                 

מנוקיאן אילנה                      

סטמלר עידו               

פורטנר נטלי              

שמעיה אורנה                        

שמרלינג לימור

כהן ניבה                                

בן יוסף אנה               

סיטון הילה                

שדה איתי

לוי שלום טל                

אשכנזי עדי                  

דובב רון                                  

היימן מזי                                

ונדרוב בלה                              

לוי גל                          

מוסקוביץ מאור                      

מיימון חלי                              

סלוצקי אופיר             

עמירה מיטל                

פארן איה                                

שליסר מלי       

 

פלס שני                                 

אשר רן                                   

בינדרמן שרונה                      

בנצ'יק יהודית                       

גולדברג אוהד                        

גרודצקי רפי               

דולב אייל                               

ויסבלט דורית           

חרותי עופר                

כהן עדן 

קופרשמידט איתי                  

אשכנזי עדי                            

בליך יעל                                 

ברסי (מדי) גלית        

גנור שרה                                  

ויידה עדי                               

מאיר עידו                    

פלומבו לינוי              

פרידמן גפנית 

פרנקל מיכל                 

בורק שחר                               

בן זאב צור                              

גליק שרון                                

כהן טריקה אבי

רוזנבאום אורית                                            

אוסטריצב אירנה                                      

אסא זיוה                               

מועלם יעקב

סלומון לזלי                                        

שטאובר מירב            

שיטרית פלורס

ויה חגית                                

אהרונוב מרינה                     

אסא זיוה                              

בללי משה                  

בן שלום סיגל             

ברית רחלי                 

גולן עומר                   

גומל דניאל                

גז מוטי                                  

טשליצקי אינה                      

כהן אור                                  

לבקוביץ חיה             

לוי אורלי                   

מויאל זיוה                           

מרום ינון                               

קום ילנה                                  

שירין יונת                  

ששון ליאת     

אורפז איילת   

בכר לינוי                     

ברוק דניאל     

גנזיה שי                      

הוכמן שירי                

וינר תומר                    

מיימון חלי   

פלומו ענת                              

בכר לינוי                               

גירון יואל                              

לוי גל                                       

מיימון חלי                             

נחמד אסתי                

סבטיה רחל                  

פדלר אייל                             

צעירי אלונה              

קורפשמידט איתי                 

שמריהו מיטל

צוות פרה רפואי ומנהלה

עדי שליט

ענבל  גל און   

גלית גיל

גילת אביטל

מאיה פרץ

לילי גפני                      מזכירת מנהלת

שושי מנגולי                מזכירת הנהלה

רינה מזרחי                מזכירת שכבה י' ובגרויות

צביה לזר                     מזכירת שכבה י"א ורישום

נדה מוטחדה              מזכירת שכבה י"ב

איילה גנצרסקי          מזכירת תלמידים

מירי קלאוס                מזכירה ראשית וגזברית

עליה לב-טוב               גזברית

שרה אסולין               גזברית

ז'אנה יוסקוביץ'         לבורנטית

לאורה בן נון               לבורנטית

לורה עזרה                  טכנאית מחשבים

איציק דוד                   טכנאי מחשבים

הלל יחזקאל               ספרן

סוניה גוסטניו             ספרנית

מיכאל סולימני          אב בית ראשי

אלי נחמה                   אב בית

ברהום סראווי           שומר

אלי כץ                         שומר

כניסה למערכת